Červenec 2012

Návštěvnost 23. - 29.7. 2012

31. července 2012 v 16:09 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.7. 2012 - 29.7. 2012) je:
Pondeli: 23
Utery: 13
Streda: 16
Ctvrtek: 24
Patek: 47
Sobota: 33
Nedele: 51

Celkem: 207

Děkuju :) ale doufám, že tenhle týden to bude lepší ;)

Úžasný den <3

31. července 2012 v 13:29 | Ame |  Diary
31. července 2012. Pro spoustu lidí obyčejný den, ale pro mě je něčím významný, výjimečný, důležitý nebo jak to jinak říci :) Dnes jsou to přesně 2 roky a 7 měsíců, co jsme s přítelem spolu :) Za tu dobu jsme měli spoustu hádek a i jednu velkou krizi, kdy to vypadalo, že všechno skončí. Nakonec jsme to vše zvládli a vydrželi spolu a jsem za to děsně ráda.
Nejvtipnější na tom je, že jsme se předtím znali děsně krátkou chvíli a když jsme začali spolu chodit dávala jsem tomu vztahu tak měsíc a pak že bude konec :D
Strašně se mi líbil jeho vtip, styl a celkově to jak se choval. První pusu jsme si dali potom, co mě opil vodkou a lákal mě k sobě na to, že mi ukáže sbírku motýlů :D Do dneška jsem žádné motýli neviděla :D
Nejlepší na tom je, že ho mamka má hodně ráda a mého bráchu bere jako svého :) On je prostě ten nejúžasnější, nikdo se mu nevyrovná a věřím, že nám to vydrží ještě spoustu let a budeme mít svojí rodinu :)

Vaše šťasná

Ségra spřáteluje!!

30. července 2012 v 20:19 | Ame
Ségra se zase vrátila zpátky k blogu a hledá blogy na spřátelení :) Sice nebere každého, kdo se zapíše, ale můžete to zkusit, třeba budete mít štěstí :)

Její blog >>>> http://darkrainbow.blog.cz/ <33

Objednané oblečení 0.1

30. července 2012 v 15:10 | Ame |  Moje móda
Tak nakonec jsem si sedla k netu a projela stránku s oblečením a povedlo se :) Nakonec jsem si objednala


Zase takový líný den :D

30. července 2012 v 12:23 | Ame |  Diary
Ahoj dneska není venku takové vedro, krásně to fouká ^^ Ale zatím jsem z dneška nic neměla i když jsem mohla :D
Dneska jsem se probudila už v 7 ráno. Tak jsem vstala, oblíkla se, dala na oči brýle a šla vyvenčit psy (nikdy nechodím ven nenamalovaná :D musím mít aspoň řasenku :D tak proto ty brýle) Psi byli trošku mimo z toho, že po měsíci jdu s nimi tak brzy ven zrovna já :D Jsem totiž strašný spáč :)
Venku jsme byli asi půl hodiny a když jsem přišla, tak jsem si šla udělat snídani. Měla jsem loupák s máslem a čokoládové cappucino <33 Miláčkovi jsem udělala rovnou taky, takže měl snídani do postele dneska ^^
Pak jsem si kolem půl 9 lehla na gauč k televizi, přítel se ke mně po chvilce lehnul a usnula jsem :D Spinkala jsem si krásně přes 3 hodinky :D Asi ve třičtvrtě na 12 jsem se probudila a akorát přítel dával oběd na stůl :D Umím si to dobře zařídit ;)
No a dneska se chci kouknout na netu na nějaké oblečení. Pokud si něco objednám, tak vám to sem pak dám :)
Ted si půjdu dát rychlou sprchu a pak asi skončím zase u televize ;P

Vaše

Hodnocení blogu od Lady Nik

29. července 2012 v 17:00 | Ame
Adminka blogu http://lady-nik.blog.cz/ byla tak hodná a ohodnotila mi blog :)
První dojem
Je nádherný. Úplně mě učaroval :) Sladění barev, všecho je ťip ťop.
10/10
Menu
Nemám si na co stěžovat, přehledné, hezké.
10/10
Články
Teď trochu upadly, píšeš, že tě blog nebaví, že nevíš co psát, takže tam dáváš takové nenáročné, lehké články jako návštěvnost, diplomy atd. Takže mi ohodnocení této kolonky dalo trochu zabrat.:D
8/10
Obrázky
Děláš si nějakou lehkou grafiku, nekopíruješ (snad)..
10/10
Co mě zaujalo
Ty tvoje zážitky v diary! :D :)
Vrátila bych se
Nevím, jak to teď s tím blogem máš. Píšeš, že nevíš, jestli ho celý vymazat, nebo ho předělat na deníček, takže pokud by ses někam pohla, určitě bych ho ráda navštěvovala :)
Celkem
38/40

Prázdninový úraz

28. července 2012 v 19:45 | Ame |  Diary
Bych nebyla já, aby se mi alespoň o prázdninách nestal nějaký úraz nebo něco podobného :D Ano tušíte dobře dneska se mi to stalo.
Odpoledne jsem trávila na zahradě u bazénu a pak i v bazénu. Přítel se ke mně pak přidal a začali jsme blbnout. Vzájemně jsme se do bazénu strkali, potápěli se, stříkali po sobě vodu, no však to určitě znáte :D Pak jsme se trochu uklidnili a obejmula jsem ho ze zadu kolem pasu a miláček mi chtěl dár ruku kolem ramen, ale trochu mu to nevyšlo a dám mi pěkný loket přímo do nosu. V životě bych neřekla, že z jednoho nosu může být tolik krve :D Asi půl hodiny jsme to krvácení z nosu zastavovali až se povedlo. Já skoro celé plavky od krve, ruce od krve, on od krve :D Nás někdo vidět, tak řekne, že jsme někoho zabili :D Už snad tisíckrát se mi omluvil :D Ňuník můj <33
Nos pořád bolí, ale není to tak hrozné přítel pořád trvá na tom abych šla na rentgen, ale nevím no :D Podle mě to bude pár dní bolet a pak to bude v pohodě ;)

Vaše

Velká magická koule

28. července 2012 v 16:59 | Ame |  Téma týdne
Miluji pohled na magický měsíc. Má v sobě určité kouzlo, které mě stále k němu přitahuje. Nedokážu se na něj nepodívat, když se na nebi objeví. Také miluji jeho společnice hvězdy. Není krásnější pohled na noční oblohu, kde dominuje měsíc a okolo něj je tisíce hvězd.
Nejraději mám úplněk. Vždy když je jasno, sednu si k oknu a koukám na tu zářící kouli a přemýšlím jaké to asi na měsíci je. Sním o tom jak se pohybuji po hvězdách. Chtěla bych žít v nebi a být součástí té krásy, co člověk nikdy nenahradí. Přes den si lítat na nějakém načechraném obláčku a večer si užívat světla hvězd a měsíce, tak blízko jak jen to jde. Bohužel o tomto můžu jen snít a třeba jednou až odejdu z tohoto světa. Z této země se tam dostanu a můj sen se vyplní, třeba se přeměním v jednu hvězdu a budu silně a hrdě svítit v blízkosti té velké nádhery a když takovou hvězdu uvidíte, řeknete si, že jsem to skutečně dokázala.

Ááááááh <3 Tohle je dokonalost!!

27. července 2012 v 14:22 | Ame |  Diary
Z téhle fotky jsem dneska ráno umřela <333 On je dokonalý a vždycky pro mě bude :) Můj největší idol a můj největší vzor. Obdivuji ho a mým snem je se s ním setkat osobně a prohodit s ním pár slov <3 Už 7 let mě provází mým životem <33
Kdybyste ho někdo nepoznal, tak je to Bill Kaulitz :P

Co dál?

26. července 2012 v 18:38 | Ame |  Diary
V poslední době mě blog už moc nebaví. Nevím co s tím, ale říkám si, že zase smazat blog nechci. Udělala jsem to už několikrát a vždycky se mi ta chuť do blogování vrátila. Možná tu všechno změním a blog bude zaměřený jen na mě, na moje zájmy, názory atd. Možná je to všechno i tím, že jsou prázdniny. I když říkám si jestli se to nějak změní, když bude škola. Pokud budu mít dobrý rozvrh vezmu brigádu a budu jezdit domů večer a to si pak budu připravovat ještě věci zase na druhý den do školy. Takže těžko říct jak to bude.
Co navrhujete vy? Mám blog nechat tak jak je nebo ho mám celý změnit a nebo udělat tu poslední možnost a blog smazat?
Moc prosím o vaše rady a názory ;)

Vaše