Srpen 2012

Ta věc na pět písmen L.Á.S.K.A

31. srpna 2012 v 22:20 | Ame
Jako malá jsem si vždycky myslela, že láska je jen mezi klukem a holkou, ale každý má kolem sebe plno lásky i když právě žádného přítele/přítelkyni nemá.
Máme kolem sebe rodinu, která nás miluje. Rodiče, prarodiče, sourozence a tak dále, však určitě všichni víte. Přátelé, kteří nás mají také rádi.
Já osobně mám kolem sebe několik lidí, ale i nejen lidí. Vždycky mi nejvíce lásky dávali rodiče. I když s otcem teď vůbec nevycházím a už není s mamkou, ale mám pořád ji. Mamka tu je pro mě vždy a vím, že mě má ráda. O 6 let později než sem se narodila já přišel na svět můj bráška a najednou jsem měla dalšího člověka, kterého mám ráda já a i on mě.
Další důležitý člověk v mém životě, kterého mám strašně ráda je moje nejlepší kamarádka s kterou se znám od narození. Bohužel se s ní nevidím často, takže si hodně jen píšeme přes net, ale když se vidíme jsou to vždycky ty nejlepší dny.
Pak se u mě v životě objevila jedna osoba, která mě udělala šťastnou. Nikdy jsem to neměla moc lehké a přišlo mi, že svět má jen barvy černou a bílou, ale když jsem ho poznala najednou byl svět okolo mě barevný. Zažívala jsem takové to příjemné šimrání v břiše pokaždé když se na mě usmál a já jsem v tu chvíli věděla, že on je ten pravý. Na Silvestra budeme spolu 3 roky a je to člověk, který mi teď dává nejvíc lásky. Je tak děsně moc pozorný a hodný a vím, že žádný jiný by pro mě nebyl ten lepší. Máme mezi sebou takové pouto, které se jen těžko přetrhne a já to kluka děsně miluji.

Nežijeme ale jen s lidma, ale občas s námi žijí i zvířecí miláčci. Já jich mám doma několik a není nic krásnějšího než se přijdou jen tak pomazlit nebo když ke mně psi přijdou s hračkou v tlamě, že si chtějí hrát. A tohle všechno mi dávají jen proto, že jim dávám najíst a chodím s nima ven. Dávají nám tolik lásky za tak málo a tak by to mělo být i u lidí.

Jaké lidi a zvířata máte kolem sebe vy? Máte kolem sebe taky hodně lásky?

Mám zase úraz

30. srpna 2012 v 21:50 | Ame |  Diary
Bych nebyla zase já, aby se mi něco nestalo. Kdybych byla pověrčivá, řekla bych, že je dnes pátek 13, ale není. Od rána se mi nic nevede a mám děsný nervy. Do toho mě pořád otravuje jede kluk na facebooku ://
Začalo to všechno ráno, když jsem si dělala snídani. Vylila jsem skoro půl lahve mléka, takže jsem to musela uklízet a na nějakou snídani mě přešla chuť. Rozhodla jsem, že na oběd udělám pizzu. Tak jsem si to všechno připravila, všechno na to těsto naházela a dala do trouby. Jenže jsem ji blbě nastavila a pizzu jsem spálila. Nakonec to dopadlo tak, že přítel uvařil jen těstoviny. Po obědě jsem myla nádobí. Hezky jsem to rovnala na sebe jako vždycky, ale dneska mi to nevyšlo a to nádobí se mi sesunulo dolů. Rozbila jsem skleničku, hrnek a talíř. Začala jsem zase uklízet a tentokrát střepy o které jsem si pořezala ruku.
Mám chuť se dneska na všechno už vykašlat. Do toho mi je zase blbě od těch deblních krámů a bolí mě zase hlava. Jsem zvědavá jak dlouho je budu zase mít, když se mi o měsíc zpozdily a na gyndě mi pořád tvrdí, že to nic není, že je to v pořádku. Asi změním doktora. A když si představím, že v pondělí jdu do školy chce se mi zvracet. Jediný pozitivná věc na tom je, že mám od 9, takže budu vstávat AŽ v půl 6 místo v půl 5 jak úžasné.

Vaše podrážděná

Blíží se 4000

30. srpna 2012 v 18:59 | Ame
Jak jsem se dívala na toplist zjistila jsem, že se mi blíží celková návštěvnost ke čtyřem tisícům :) Na to, že mám blog 3 měsíce, mi to přijde docela dobré ;) Ráda bych ji měla do neděle, ale to se mi asi nepovede, protože tu přes víkend asi moc nebudu jen večer :(
Ale tak záleží na vás jak moc mě potěšíte, ale i tak moc děkuji ^^
Až tu budou 4000 udělám nějaké menší soutěže :)

Moje kosmetika

30. srpna 2012 v 15:19 | Ame
Ráda bych vám představila svojí kosmetiku na kterou později udělám i rezence ;) Tak jdeme na to :)


Nevyspalá..

29. srpna 2012 v 11:49 | Ame |  Diary
Ahoj kočky. Jsem totálně nevyspalá, protože mě celou noc braly křeče do břicha :// Měla jsem to skoro o měsíc opožděné a teď to mám strašně moc. Vzala jsem si prášek, piju teplé, ale nic prostě nepomáhá. Co děláte vy, aby vás přešly?

Dneska budu celý den doma a nevím, co budu dělat. Asi se věnovat blogu a čučet na televizi, stejně nemám na nic jiného náladu a k tomu všemu mi ještě bolí hlava. Mamka říkala, že to klidně můžu mít od toho, že to někde četla.
Možná se pustím do čtení knihy (to bude zázrak roku :D) nebo si stáhnu nějaké nové písničky. Já to vůbec nějak nesleduju ty nové hity co jsou. Mám ráda své, co mám v Ipodu a nebaví mě hledat a stahovat nové :D Taky teď málokdy si něco pustím nemám na to nějak náladu a to jsem vždycky hudbou žila, ale v poslední době nějak ne. Asi jsou pro mě v mém věku důležitější věci než žít hudbou, ale jak začne škola určitě zase poslouchat začnu, protože co bych dělala při 2 hodinách ráno při cestě do školy a odpoledne zase při 2 hodinách při cestě ze školy. Vidím to tak, že skončím takhle s učením, protože na to jinak nebudu mít čas. Bude brigáda, hromada práce na doma ze školy, pak nějaké povinnosti doma ještě no bude to zajímavé. Budu ráda, když se okolo 8 dohrabu na internet a vidím jak články budu psát ve volných chvílích během školy :D Už to všechno plánuju, jak to budu stíhat :D No nic :P

Co budete dělát dnesky vy?

Vaše nevyspalá

Už se to zase blíží...

28. srpna 2012 v 20:19 | Ame
Ano určitě všichni víte, co mám namysli. Je to skutečně tak. Dva měsíce prázdnin utekly jako voda a v pondělí zase do školy. Někdo se těší, myslím si, že hlavně prvňáčci, kteří po školce nastoupí poprvé do školy a myslí si jak moc vyrostli. Abych se přiznala já nikdy do první třídy nechtěla :D Pamatuji si jak jsem doma brečela, že nikam nejdu a že mě nikdo do žádné hloupé školy nedostane. Táta mě tam musel doslova odtáhnout a posadit přímo do lavice, protože já sama schopna nebyla :D
No a teď 3. září jdu do třetího ročníku střední školy. A ani trošku se netěším. Netěším se na lidi, na učení na ten hnusný kolotoč, který bude pořád stejný. Jediné na co se těším jsou praxe. To je opravdu jediné, co mám na té škole teď ráda. Také proto jsem si ten obor vybrala že?

Těm kteří jdou tento rok do nové školy, mezi nové lidi přeji ať mají dobrý kolektiv, protože já ho nikdy neměla a vím jaké to je, když se s váma skoro nikdo nebaví. Hodně se učte, protože snad skoro každý si na střední škole zkazí známky oproti základce pokud se skutečně nesnaží. Já sama to flákám, ale hodlám to tento rok změnit a zazářit.

Tak co? Těšíte se nebo tam tak moc nechcete jako já? A jaký byl váš školní den v první třídě? :)

Mých top 10 jídel

28. srpna 2012 v 19:39 | Ame |  Otázky a odpovědi
U mě je to hodně těžké, protože vždycky když něco dobrého sním řeknu si, že je to mé nejoblíběnější jídlo :D Ale tak rozhodla jsem se sestavit si svojí top 10

1. Těstoviny
Miluji těstoviny na jakkýkoliv způsob. Nejvíce si je dávám s rajčatovou nebo sýrovou omáčkou. Mám je také ráda zapečené nebo jen tak na pánvi udělané. A když mám krizi dám si je klidně jen tak s kečupem :D

2. Rýže
Nejvíce mám ráda smaženou rýži se zeleninou. Po té bych se mohla utlouct nebo rýži s kari. Ale mám ráda i rýži jako přílohu a to možná i víc než brambory.

3. Grilovaný sýr
To je tak něco úžasného. Hned bych si ho dala, ale miluji sýr na všechny způsoby. I smažený nebo plátkový. Sýr je prostě můj.

4. Sýrová pizza
Margharita je moje nejoblíbenější. Jen rajčatový podklat a sýr, ale sním i s brokolicí, se 4 druhy sýru a taky často na pizzu s přítelem chodíme nebo si ji děláme doma a to si tam pak dáme co chceme a taky podle toho, co doma máme.

5. Saláty
Miluji zeleninu a ovoce, takže miluji jak ovocné saláty, tak i zeleninové a dělám si je často. Mohla bych je jíc pořád a nejčastěji mám šopský salát a nebo těstovinový.

6.Hranolky a krokety
Nejlepší rychlovka, když mám hlad.Hranolky hodím je do trouby na plech a za chvilku jsou hotové. Ale krokety mám radši, ale nemám je tak často jako hranolky, protože málokde mají dobré krokety, bohužel.

7. Domácí tortily
Nejlepší z nejlepších. Zeleninka, soja a placka

8. Zeleninové polévky
Nejraději mám zeleninový vývar, ale sním i smetanové polévky a nejlepší je samozřejmě od maminky :P

9. Zelenina
Může být grilovaná nebo jen tak udělaná na pánvi. Miluji zeleninu na všechny způsoby a sním snad všechnu zeleninu.

10. Tousty
Miluji jak tousty jen opečené a namazané sýrem nebo zapečené s kečupem a sýrem. Kupujeme jen toustový chléb, takže nikdy nemám nouzi o to si je udělat, kdykoliv když mám na ně chuť ;)

Jaká jsou vaše oblíbená jídla? ;)

Jsem ve fotografické soutěži..

27. srpna 2012 v 20:21 | Ame |  Diary

Jsem ve fotografické soutěži a v prvním kole bylo zadání příroda a tohle je moje fotka. Pokud se vám líbí, byla bych ráda, kdybyste mě podpořili a hlasovali pro mě :) Hlasovat můžete TADY a to pro Ame :) Moc děkuji :-**

Návštěvnost 20. - 26. 8. 2012

27. srpna 2012 v 19:40 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.8. 2012 - 26.8. 2012) je:
Pondeli: 108
Utery: 131
Streda: 105
Ctvrtek: 63
Patek: 53
Sobota: 118
Nedele: 93

Celkem: 671

Děkuju, děkuju, děkuju :**

Dneska do školy...

27. srpna 2012 v 11:30 | Ame |  Diary
Ahooj :) Dneska se chystám ven se spolužačkama a ještě s pár klukama z vedlejších tříd s kterýma jsem na sportovním kurzu kouřila a popíjela :D Byli skoro jediný s kým sem se tam bavila :) Máme sraz u školy :// Ano pojedu takovou dálku jen kvůli tomu, že nemají ukončený ročník a dělají reparaty :D Máme tam sraz ve 2, tak to abych za chvilku už vyrazila, protože to bude zase dvě hodiny než tam dojedu :// A pak půjdeme nevím kam :D Mám z toho uplně divný pocit, že pojedu do školy. Doufám, že tam nepotkám nějaké profesory, které potkat nechci :D
Dneska je takový den, kdy každý chodí do školy :D Ségra šla do školy s učebnicema a kamarádka si tam jde pro vysvědčení ze čtvrťáku, protože ho nedostala a je uplně na nervy z toho, že neví za kým má jít :D A to říkala, že už nikdy do tý školy nevstoupí, ji uplně nesnáší tu školu a psala mi, že ji je taky uplně špatně z toho jako každé ráno, když do té školy chodila normálně :DD Jak my dvě tu školu milujeme :D
No nic já se jdu připravit a večer se ozvu ;)

Vaše nesnášející školu :D