Říjen 2012

Nálada na nic..

31. října 2012 v 21:29 | Ame |  Diary
Ahoj kočičáci. Moje nálada je totálně někdo u země. Uklouzla jsem po mokré podlaze a už díky tomu mě pár dní bolí noha a dneska je to fakt děs nemůžu skoro ani chodit a řekli mi, že pokud se to nezlepší, tak mě čeká operace :( a pořád se to nelepší dneska je to ještě horší, tak se začínám pomalu smiřovat s tím, že na tu operaci půjdu.
Do toho mě štvou ve škole všichni. Nemám na nikoho náladu a všichni pořád dolézají, takže se s nima akorát hádám pořád. Mám chuť všeho nechat. Zalézt do postele a spát aspoň měsíc a až pak se probudit. Bez těch všech lidí okolo, bez školy, bez starostí a problémů. Přijde mi že když se zbavím něčeho, tak přijde něco nového a nemůžu být chvilku v klidu. Nedávno to byla bolerioza a teď zase něco s nohou.. Už mě to fakt nebaví tohle. Mám chuť se pořádně opít, aspoň na chvilku na to všechno zapomenout.
Potřebuju zvednout náladu :( Přítel není zase doma má do pátku školení zase :// nikdo tu není, kdo by to udělal.. Jsem na všechno zase sama :'(

Návštěvnost 22. - 28. 10. 2012

30. října 2012 v 21:29 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.10. 2012 - 28.10. 2012) je:
Pondeli: 37
Utery: 26
Streda: 53
Ctvrtek: 38
Patek: 30
Sobota: 78
Nedele: 52

Celkem: 314

Zase menší než minulý týden :( Takhle se za chvilku dostanu tak na 100 ://

99 věcí o Ame

29. října 2012 v 20:39 | Ame |  Otázky a odpovědi
1.Poslední nápoj = Mandarinková minerálka
2. Poslední telefonní hovor = mamka
3. Poslední SMSka = kamarádka
4. Poslední písnička,kterou si poslouchal = World Behind My Wall
5. Naposled co si plakal = dneska

Nápisy - Autumn

28. října 2012 v 18:39 | Ame |  Nápisy

Jen takové obyčejné nadpisy ;)
Pokud chceš kopírovat, tak se zdrojem

Blíží se dušičky..

27. října 2012 v 20:19 | Ame |  Diary
Ahoj zlata. Nemám zrovna moc dobrou náladu. Jsem doma u mamky ve svém bývalém pokoji, sedím na parapetu u okna (máme hodně široké, vždycky jsem měla na okně plno krámů :D) a koukám ven jak padá sníh. Je tu u nás úplně bílo. Miluju když kouknu na šedivou oblohu a pozoruju vločky jak padají dolů :)
Dneska jsem s miláčkem byla na hřbitovech, abychom zapálili svíčky a dali květiny na hrob našich nejbližších. Nemám moc náladu z toho, protože mám z toho takovou smutnou náladu a ta atmosféra co tam byla prostě. Abych se přiznala neměla jsem daleko abych se rozbrečela, hlavně když jsme byli u přítele, kde má tatínka. Bylo to docela hodně i na něj. Nedá se to prostě popsat, byste museli zažít tu chvíli, co jsem tam s ním byla a já pak byla u babičky <3 Taky mi děsně moc chybí i když je to 8 let, co tu se mnou už není, ale pořád ji mám strašně ráda a často na ní myslím a říká se, že když se na člověka myslí a mluví se o něm, tak pořád neumřel :)
Bylo tam ale docela dost lidí a vždycky si říkám jak se asi cítí, když tam jdou. Já z toho nikdy moc dobrý pocit nemám. Přítel radši sebral psy a šel ven, že chce být chvilku sám. Ani se mu nedivím, taky nemám moc náladu, abych si s někým povídala. Ještě tu kráva poslouchám pomalý písničky že. Ale patří to k tomu před Vánoci prostě no. U nás na Vánoce je zvykem, že na stole před večeří zapalujeme tolik svíček, kolik našich blízkých už není mezi námi a tím je pořád začleňujeme do rodiny a je to jako kdyby s náma u toho stolu seděli <3 Přijde mi to strašně hezké, že vzpomínáme i na ty lidi, co tu nejsou. Máte taky takový zvyk? A byli jste za někým na hřbitovně mu zapálit svíčku a položit kytku na hrob?

Podzimní nálada

25. října 2012 v 20:59 | Ame
Když je ten podzim, tak taková jedna podzimní fotka :) Je už ale docela stará ;)

Týden volna :P

24. října 2012 v 21:59 | Ame |  Diary
Zdravím ;)
Dneska jsem celý den hlídala malou Laurinku (přítelova sestřička) protože jsem měla dneska ředitelské volno a byla u nás už od včerejška.
Včera jsem ve škole nebyla. Vykašlala jsem se na to, protože jsem nemocná zase a chci to trochu vyléčit za ty prázdniny, ale chystám se na brigádu, takže nic moc :D Pořád smrkám, kašlu, piju čas a cpu se práškama ://
V pondělí jsem byla ve škole jen na dvě hodiny, takže já si tento týden nestěžuju :D
Jen dneska jsem byla vzhůru už v 6 ráno, protože přítel je velice ohleduplný když jde do práce :D Bože nikdo nedokáže tak moc rámusit jako on :D
Jinak v poslední době nedělám skoro nic jiného než sedím u chatu na lidech :D Takže pokud budete chtít někdo se mnou pokecat dojdětě na lide na chat jsem vždycky v místnosti 12-20 let a jsem tam jako adelkaticha. Takže se tam třeba aj uvidíme :D

Návštěvnost 15. - 21.10. 2012

22. října 2012 v 18:59 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.10. 2012 - 21.10. 2012) je:
Pondeli: 55
Utery: 39
Streda: 33
Ctvrtek: 28
Patek: 63
Sobota: 45
Nedele: 61

Celkem: 324

Pořád klesá :// ale i tak děkuju ;)

Důkaz dospělosti?

21. října 2012 v 17:39 | Ame |  Téma týdne
V dnešní době pijí snad už i 12ti leté dětičky a já si říkám co to sakra je? Ano nebudu ze sebe dělat neviňátko, taky jsem se napila a pila, když jsem ještě neměla, někdy kolem 15-16 let a říkám si teď co jsem na tom viděla.
V dnešní době, ten kdo z mladistvích pije je hustý, "vyspělí" a já nevím co ještě. Ten kdo nepije je podle ostatní loser, ale podle mě je to naopak. Když vidím jak si dnešní děcka tak moc ničí dětství a já si jen říkám, kam tak děsně spěchají. To je tak fajn se ve 12 letech opít a kouřit? A už vůbec nechápu ty prodejce, že jim to prostě prodají.
Teď když můžu pít legálně mě to nějak ani neláká. Občas si dám pár skleniček vína většinou smíchaného s colou a to když přijede kamarádka nebo když si uděláme s přítelem hezký večer. A když mám velkou chuť tak si dám vodku s džusem a nebo s energy a to je všechno. Jednou za čas si dám ještě Frisco, ale to je málokdy stejně jako ten zbytek. Nechápu lidi, co chodí každý týden na diskotéky se opít. Co na tom máte? Co se vám na tom líbí? Já osobně si radši koupím něco na sebe než abych to dala za chlast.
Ten kdo ještě nikdy nic nepil, tak se nebojte, že byste o něco přišli. Nic tak úžasného to zase není a podle mě to tak polovičce lidí ani nechutná, ale pije to, protože to pijou ostatní.
I bez alkoholu se dá žít a možná, že bez něj je i život lepší ;)

Kousek podzimu

20. října 2012 v 22:19 | Ame |  Fotky
a trošku barvy do toho tmavého, ošklivého počasí :)