Nic není tak, jak by mělo být..

22. listopadu 2012 v 18:59 | Ame |  Diary
Ahoj zlata. Tak dneska jsem ukončila konkurzy na časopis a rozeslala jsem emaily co dál, kdo jste se přihlásili :)
Jinak změnili nám rozvrh takže 3x týdně mám do 4 :// Jak skvělé fakt pondělí do 3, úterý, středa a čtvrtek do 4 a pátek do čtvrt na 2. Je fajn jezdit skoro každý den v 6 domů a to jezdím ještě brzy, protože miláček pro mě jezdí do Prahy, takže nejedu busem. Jinak bych jezdila kolem 7-půl 8. Ale nic s tím neudělám no.
Taky mi už druhý den nefunguje facebook. Nejdou mi spát statusy, nejdou mi zprávy a ani chat. Taky mi nejde vkládat vkazy na zeď přátel. Jedině kde mi fb funguje je mobil. Jsem fakt nadšená.
Zítra je naštěstí už pátek. Nemůžu se dočkat víkendu až se vyspím i když taky si moc neodpočinu. Musím uklízet, zase prát a chci začít péct cukroví. Doufám, že se u toho aspoň trochu odreaguju, protože to potřebuju. Nejsem na tom teď moc psychicky dobře. Pořád se něco děje a já to nezvládám nějak všechno vstřebávat. A k tomu mě ještě dneska bolí hlava, ale možná to bude tím, že jsem nic moc nepila. No skoro vůbec nic. Trochu energeťáku jsem měla a kelímek horké čokolády. To je všechno co jsem dneska pila a moc jsem toho ani nesnědla. Dva sendviče, jogurt a bounty.
No tak doufám, že se máte líp než já, což určitě jo ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natálie. Natálie. | Web | 22. listopadu 2012 v 18:43 | Reagovat

Máš moc pěkný blog :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama