Leden 2013

Největší spokojenost ^^

31. ledna 2013 v 18:40 | Ame |  Diary
Zdravím ^^ Dneska je nejvíc luxusní den!! Vysvědčení skvělé, ředitel mě prohlásil za nejlepší studentku třídy za tohle pololetí a byla jsem s Kristýnkou na Chodově <3 Takže super.
Bolí mě děsně nohy jsem strašně uchozená :D Ale jako jinak nic moc nikde nemají :// Líbilo se mi pár věcí v NY, ale ty zase bude mít každý, tak jsem si nic nekoupila. Kristýnka si taky nic nevybrala, takže s hadrů nic :D v Albertu jsme nechali každá skoro 100 za jídlo a mám jahůdky <3 Pak 40 korun kafe v mekáči se zmrzlinou :3 a 50 korun za lak v Rossmannovi :D Kristýnka tam nechala 81 korun a pak ještě dávala 50 korun za černé zažehlovací korálky v hračkářství, bude z toho dělat sestřence mašli na krk :)
Teď si dělám pizzu ^^ Měla jsem na ní nedávno děsnou chuť, tak jsem si ji musela udělat :D Jinak se nic neděje, jen mě zase opouští nadšení z blogu :( Ale teď budu mít volno (mám jarní prázdniny) tak snad nějaké články napíšu :D Dokopu se k tomu i když mám docela dost učení. Chtěla bych nakonci roku mít samé jedničky ^^ I když nevím jestli se mi to povede no. Tohle pololetí jsem skončila z pěti dvojkama ^^ a jedno Nko z těláku no, ale to mám ze zdravotních důvodů uvolnění z něho, takže paráda :) Mamka byla nadšená, když jsem ji svoje vysvědčení ukazovala.
Jo a mimochodem chci Kristýnce ještě jednou poděkovat za dnešní den a za to, že mi vymyslela dárek pro miláčka k Valentýnu :) Budu ho vyrábět sama!! :) Jsem zvědavá jak to dopadne :D
A co vy s vysvědčením? Pochlubte se :)

A - Alkoholismus

29. ledna 2013 v 12:21 | Ame |  Moje názory
Alkohol, alkoholismus. Jedno z toho zná snad úplně každý. V dnešní době pijí alkohol už hodně malé děcka a když to vidím říkám si, kdybych byla tvoje máma tak tě profackuju tak, že se toho ani nedotkneš už.
Dobře nejsem žádný svatoušek a také jsem pila před tím, než mi bylo 18. Kolem 15 jsem se poprvé napila a okolo 16 jsem se skutečně hodně opila. Máma mě seřvala jaká jsem kráva, že na nás akorát někdo zavolá sociálku (všichni mě tu znají). To mě nějak dá se říct "probralo" a čím jsem byla starší od té doby, tak jsem pila míň a teď si říkám, co jsem na tom sakra jen viděla? Když zase tak moc skvělá věc to není.
Upřímně nechápu lidi, co mají víkend jen na to, že se opijí a dost se mi to hnusí. To všichni nevidíte, kam spějí dnešní děti? Děcka pijí ve 12 let a "starší" kamarádi jim chlast kupují. Myslím si, že tato generace bude mít hodně alkoholiků.
Všichni by si měli uvědomit jaké to je být závislí na alkoholu. Takové lidi zavírají a snaží se nějakým způsobem je odnaučit pít. Většina, co se vrátí mezi lidi zase začne a ten zbytek s tím skutečně přestane.
Mám kamarádku a její otec je vyléčení alkoholik. Do konce života musí brát prášky díky tomu a pokaždé, když se napil byl neuvěřitelně agresivní a nechybělo málo, aby někoho zabil.
Díky tomu, že tohle vím a vím jak kamarádka chodila s pláčem do školy se mi to neskutečně hnusí. Nemám ráda takovou tu fakt opilost. Ještě když je člověk v náladě ok, beru. Pokud to není pořád, ale mám strach z opilých lidí. Nevím, čím to je, protože jsem nikdy negativní zážitek s opilým člověkem neměla, ale prostě mám z nich strach.
Je to nemoc, závislost a těm, by se měli lidi vyhýbat. Takže když chcete pijte, ale jen s mírou a ne zase tak často ;)

Návštěvnost 21. - 27. 1. 2013

28. ledna 2013 v 18:40 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.1. 2013 - 27.1. 2013) je:
Pondeli: 33
Utery: 25
Streda: 34
Ctvrtek: 32
Patek: 49
Sobota: 53
Nedele: 38

Celkem: 264

Děkuju :)

Objednané oblečení 0.5

27. ledna 2013 v 12:59 | Ame |  Moje móda
Jelikož jsem měla narozeniny, mamka mi řekla, že mi koupí nějaké oblečení. Tak jsem si vybrala, objednala a čekám příští týden na balíček

399 Kč
229 Kč
299 Kč
Celkem: 927 Kč :)

Články podle abecedy - B

26. ledna 2013 v 11:09 | Ame

Mám už rozepsané články na písmenko A a je jich docela dost, tak je na čase přistoupit na další písmenko a to B. Pište tedy do komentářů zase témata na toto písmenko a já pak na ně napíši článek :)

Děkuji za každý nápad!! :)

Ame má narozeniny

25. ledna 2013 v 15:39 | Ame |  Diary
Dneska má vaše adminka narozeniny. Už ji je 19. Děsně vysoké číslo -_-
Dneska ani není nijak zvláštní den. Nic mi neudělalo nějak extra radost, je mi jen smutno, že tu nemám miláčka :(
Ráno jsem byla ještě na testech. Brali mi krev a dávala jsem moč. Doktor, že má podezření, že mám štítnou žlázu, protože jsem v poslední době dost přibrala. Mamka mě pak vezla do školy na praxi, kde jsem se dozvěděla, že nám dvě hodiny praxe odpadají, tak tam na mě mamka čekala a odvezla mě zase domů po praxi.
Holky mi dávali od jednoho kamaráda bonboniéru, že mi ji posílá, protože jsme se dneska vůbec neviděli, což mě mrzí. A jinak od nich jsem dostala velkou čokoládu, náušnice a plyšáka (miluju plyšáky). Mamka mi bude platit oblečení, co jsem si objednala a tím tak končím no. Přítel mi psal ráno, že mi dá dáreček až přijede a otec? Ten si zatím ani nevzpomněl no.
Večer budu zase sama doma. Chtěla jsem, aby někdo přišel, ale všichni, že už něco mají. Bych chtěla vidět.
Takže budu zase jen vysedávat u netu večer. Opravdu úžasné narozeniny, lepší si ani přát nemůžu..


A - Anorexie

22. ledna 2013 v 19:29 | Ame |  Moje názory


Dá se říct, že toto téma mi je hodně blízké, už hlavně proto, že jsem si anorexií prošla. Musím říct, že je docela hodně těžké stále i po těch letech o tom mluvit (psát), protože, to co jsem zažila bylo děsně těžké. Anorexii jsem měla, když mi bylo 12 let a bylo to kvůli klukovi.
Ve 12 jsem se začala zajímat o kluky a našla jsem si kluka, který byl starší než já. V té době jsem hodně sportovala, takže jsem byla hubená, ale on mi pořád říkal jak jsem tlustá. Byla jsem děsně hloupá a kvůli němu jsem začala hubnout. Sportovala jsem víc a méně jsem jedla. Mamka si začala všímat, že není něco v pořádku, ale pořád jsem ji tvrdila, že jsem v pohodě, ale nebyla jsem.
Několikrát jsem i omdlela hlady, protože jsem jedla třeba jedno jablko týdně jen. Dopadlo to tak, že jsem skončila v nemocnici na kapačkách. Vážila jsem 32 kilo.
Nejtěžší je ta cesta zpátky. Normálně fungovat jako předtím. Děsně jsem se bála, že nebudu mít menstruaci a že nebudu moct mít nikdy děti. Naštěstí se mi menstruace objevila. Sice déle než u ostatních holek, ale přeci.
Učila jsem se znovu jíst a bylo těžké sníst alespoň jeden celý rohlík suchý natož s něčím. Nebýt rodiny nezvládla bych to, protože oni mi dávali tu největší podporu. Trvalo mi to rok, než jsem začala zase normálně jíst a nikdo si nedokáže představit jak děsně je to psychicky těžké. Jak se musíte nutit do jídla, jak se pořád musíte hlídat jestli jste snědli to, co jste měli. Od doktorů jsem měla jídelníčky udělané tak, abych nabrala kila. Musela jsem psát, co všechno a kolik jsme toho snědla a vypila. Musela jsem jíst před mamkou a pak ještě minimálně dvě hodiny potom být s ní abych to nešla třeba vyzvracet, abych to jídlo v sobě prostě udržela. Měla jsem zakázáno hodně cvičit. Dá se říct, že jsem nemohla skoro vůbec nic jen pořád jíst.
V dnešní době mám 54 kilo a přítel mi říká jak mi to sluší i přesto, že jsem v poslední době hodně přibrala a jsem děsně ráda, že mi to říká, protože vím, že díky němu do toho nespadnu znovu.
Takže můj názor na anorexii je jen negativní. Rozmyslete si to, co děláte. Běhá mi mráz po zádech, když čtu jídelníčky některých holek a vidím co jedí. Začínala jsem úplně stejně jako vy a jak jsem dopadla. Ta cesta zpátky mezi lidi je strašně těžká a o to víc ještě, že všichni to vědí. To nejde utajit. Uvědomte si, že je to nemoc na kterou můžete umřít, pokud nebudete dost silný. Já nemít rodinu už tu nejsem.
Buďte sami sebou a tak moc se neřešte. Přeci nechete vypadat takhle:

Ask for me

21. ledna 2013 v 21:09 | Ame
Zevlím zase na ask, tak prosím o nějaké otázky (smutně koukám) pokud jich bude hodně dám je pak i sem, abyste se o mně něco málo dozvěděli ;) Jde to i když nemáte ask založený ;)

http://ask.fm/AdelaTicha

Návštěvnost 14. - 20. 1. 2013

21. ledna 2013 v 18:49 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.1. 2013 - 20.1. 2013) je:
Pondeli: 15
Utery: 17
Streda: 13
Ctvrtek: 10
Patek: 9
Sobota: 16
Nedele: 20

Celkem: 100

Na to, že jsem byla neaktivní, to docela ujde ;)