Únor 2013

B - Bez toho, co miluju..

28. února 2013 v 16:49 | Ame |  Moje názory
Tento článek bude v podobě takového seznamu a hlavně chci říct, že pořadí je zcela náhodné, takže v tom nic nehledejte. žádná váha v tom nebude podle pořadí ;)

Jaké by to bylo, kdybych byla bez toho, co miluju tedy bez? :

čokolády.. - musím říct, že čokoláda je moje velká závislost.. když mám depku dám si čokoládu a hned mi je líp.. miluju jak tabulkovou tak horkou a život bez čokolády by nebyl život :P

přítele.. - ano můj miláček ^^ Jsme spolu přes 3 roky a fakt si nedovedu představit, že by byl konec..těžko bych hledala někoho takového jako je on. Miluju na něm snad všechno :) Strašně mi během těch 3 let pomohl a kdybych najednou bez něj byla, těžko bych to zvládala.. Byla bych dost na dně..

maminky.. - kdo je nejdůležitější a koho bych měla jinýho víc milovat než toho, kdo mi dal život? Mamka tu pro mě vždycky byla a je.. nedovedu si představit, že jednou odejde a nechá mě tu..

zvířátek.. - miluju svojí zoo a kdybych najednou neměla mít ani jedno? Už málem jsem o pejsky přišla a byl to ten nejhorší pocit.. beru je jako členy rodiny, jsou to moji miláčci a dokážou mi zlepšit náladu.. nebýt jich můj život by nic nenaplňovalo takový štěstí jako s nimi :)

přátel.. - moc přátel nemám, ale nevadí mi to.. nemusím být oblíbená a mít kolem sebe stovky lidí.. stačí mi lidi, které dokážu spočítat na prstech a vím, že mě nezradí.. nebýt jich nejsem tu..

brášky a sestřičky.. - tyhle dva lidi jsou pro mě tak strašně moc důležití!! i když sestřička není úplně sestřička :D beru ji tak <3

hudba a tance.. - od mala mě nějakým způsobem provídá a je to můj velký koníček a nedovedu si představit, že by nebyla.. že by nebyly žádné zvuky, pohyby a podobně.. Co by vyplňovalo to strašné ticho?

Tohle je pro mě asi to nejdůležitější.. Samozřejmě bych vymyslela plno věcí a seznam by byl pořád delší a delší, ale jedno je důležité a to, že kdybych měla být bez všech věcí co miluju, radši bych nebyla vůbec. Nejde bez těch věcí, zvířat a lidí žít, nebyla bych to já!! Lidi a věci nás ovlivňují a nebýt jich asi bychom byli všichni skoro stejní...

Přešlá nálada

27. února 2013 v 11:58 | Ame |  Diary

V poslední době mi přijde, že nic nedávám. Přítel se mi o víkendu vrátil a stejně se necítím tak, jak jsem čekala, že se cítit budu. Připadám si jak kdyby mi něco chybělo. Chybí mi dobrá nálada. Včera jsme se hned hádali po telefonu -_- po tolika měsících hádka a zase kvůli otcovi a moji nevlastní sestře. Otec bude předělávat byt a chudinka by neměla kde spát, tak přítel kývnul na to, že bude spát u nás o víkendu a ani se mě nezeptal -_- Pěnila jsem dost jako, ještě když ji nesnáším. Otravnějšího člověka snad neznám -_-
V poslední době seru zase na učení, ale známky mám naštěstí pořád dobré. Dá se říct, že mi stačí jen když dávám pozor při hodině a pak se nemusím učit, protože si hodně pamatuju.
Vypadá to, že ve škole dostanu praxi v zahraničí na prázdniny což strašně chci, protože mi pak vystaví certifikat, že jsem tam byla a přijde mi to jako dobrá zkušenost. Je to na 4 nebo 8 týdnů. Přítel chce, abych jela na 8, když mám tu možnost, tak ať ji využiju, tak asi celé prázdniny budu trávit v Německu na praxi no. Nebude žádné moře, žádná Francie a podobně.
Taky jsem se rozhodnutá už o výšce a to ještě nejsem ani v maturitním ročníku :D Ale nakonec na výšku půjdu no. Další tři roky po matuře ve škole ještě vydržím. Budu si dávat na jednu školu 3 přihlášky, protože tam mají 3 obory, které by se mi líbily, ale jeden chci nejvíc no :D Tak doufám, že mě vezmou, ale na to mám ještě času dost, abych se stresovala tím, co bude příští rok :)
Jinak se u mě skoro nic neděje a na nic nemám náladu v poslední době. pořád se nudím a nedokážu se zabavit -_- Doufám, že jste na tom líp jak já!!

Návštěvnost 18. - 24. 2. 2013

26. února 2013 v 17:20 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (18.2. 2013 - 24.2. 2013) je:
Pondeli: 26
Utery: 27
Streda: 31
Ctvrtek: 30
Patek: 28
Sobota: 48
Nedele: 61

Celkem: 251

Vůbec by mi nevadilo, kdyby to tu každý den bylo jako v neděli :D

B - Bill Kaulitz

24. února 2013 v 19:10 | Ame |  Moje názory
Jsem strašně ráda, že mi ségra sem toto téma napsala, protože mi je strašně moc blízké. Já toho kluka žeru prostě. I přesto, že ho neznám osobně pro mě strašně moc znamená. Mám ho ráda no už to bude 8 let a přijde mi, že to nadšení moje pro něj stále roste. Je to můj veliký vzor tím, kam to dotáhl. Z neznámeho kluka, kterého neměl nikdo rád, to dotáhnul na světovou celebritu ^^ Miluju jeho originalitu, styl, to, že neřeší, co si o něm ostatní povídají.
Ale to nejhlavnější jak jsem se k němu dostala je hudba. Snad všichni vědí, že má kapelu Tokio Hotel. Miluji jejich songy a jeho hlas <3 Tak strašně mě uklidňuje. Dát si sluchátka, zavřít oči a jen tak poslouchat jeho hlas je pro mě nejlepší odreagování a uvolnění, které mi naladí dobrou náladu.
Miluju jeho smích <3 Nikoho jsem snad neslyšela se tak smát, aby měl tak strašně příjemný smích. Umírám z fotek na kterých se směje a vypadá šťastně <3
Můj největší sen je se s ním setkat osobně a aspoň půl dne s ním strávit!! Tak moc bych ho chtěla poznat a poděkovat mu, za to všechno, co pro mě udělal a ani o tom neví.
Těžko jde popsat co jsem cítila, když jsem ho viděla na koncertě. Byl to dokonalý zážitek, na který nikdy nezapomenu. Těžko se vysvětluje a popisuje co k němu cítím.. I na svůj věk jsem do něj poblázněná a je mi to jedno. Jedu si svoje a názor ostatních mě nezajímá.. Pro mě to bude vždycky jednička!! ^^
Je to prostě zlatíčko ^^

Články podle abecedy - C

23. února 2013 v 22:30 | Ame
Mám dost rozepsaných článku na písmeno B a už se blížím skoro ke konci všech témat, co jste mi napsali. Je tedy na řadě další písmenko, na které jsem docela dost zvědavá a to písmenko C.
Čekám teď na tohle písmenko málo témat, ale třeba překvapíte ;) Tak do toho. Pište mi témata na písmenko C.

Děkuji za každý nápad!! :)Layout - Hnědý pejsek

22. února 2013 v 18:11 | Ame |  Layouty

Dávám jsem layout, který jsem měla před tímhle :)
Jsou k tomu i bonusy v podobě popisků a to přesně popisky Menu, Akce, Oblíbenci, Kontakty, Rekordy, Podporuji a TopList.
Popisky nepřidělávám.
Pokud si ho budete někdo brát napište mi prosím do komentářů a jsem i schopná vám ho i nastavit, kdyby jste měli zájem ;)
Pokud budete kopírovat nemažte můj zdroj!!

Ledový den

21. února 2013 v 16:40 | Ame |  Fotky

Když máme ten sníh ^^ a venku je těch -6 stupňů :)

Návštěvnost 11. - 17. 2. 2013

20. února 2013 v 15:19 | Ame |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.2. 2013 - 17.2. 2013) je:
Pondeli: 19
Utery: 30
Streda: 39
Ctvrtek: 51
Patek: 45
Sobota: 37
Nedele: 38

Celkem: 259

Díky :)

Nový layout + bloglovin

19. února 2013 v 13:40 | Ame
Ahoj, tak jste si mohli všimnout, že mám nový vzhled :) Dělala jsem si ho opět sama. Sice jsem chtěla úplně něco jiného, ale na grafiku jsem totálně levá, tak je jen takový jednoduchý.. Ten předešlý budu asi nastavovat jedný holčině a pokud se mi neozve dám ho na nabídku sem :)

A ještě jedna věc. Včera jsem se zaregistrovala na bloglovin, tak bych byla ráda pokud tam také jste, aby jste si můj blog přidali :)

Follow on Bloglovin

Tak to je zatím vše :)
Jak se vám nový vzhled líbí? :)