Přešlá nálada

27. února 2013 v 11:58 | Ame |  Diary

V poslední době mi přijde, že nic nedávám. Přítel se mi o víkendu vrátil a stejně se necítím tak, jak jsem čekala, že se cítit budu. Připadám si jak kdyby mi něco chybělo. Chybí mi dobrá nálada. Včera jsme se hned hádali po telefonu -_- po tolika měsících hádka a zase kvůli otcovi a moji nevlastní sestře. Otec bude předělávat byt a chudinka by neměla kde spát, tak přítel kývnul na to, že bude spát u nás o víkendu a ani se mě nezeptal -_- Pěnila jsem dost jako, ještě když ji nesnáším. Otravnějšího člověka snad neznám -_-
V poslední době seru zase na učení, ale známky mám naštěstí pořád dobré. Dá se říct, že mi stačí jen když dávám pozor při hodině a pak se nemusím učit, protože si hodně pamatuju.
Vypadá to, že ve škole dostanu praxi v zahraničí na prázdniny což strašně chci, protože mi pak vystaví certifikat, že jsem tam byla a přijde mi to jako dobrá zkušenost. Je to na 4 nebo 8 týdnů. Přítel chce, abych jela na 8, když mám tu možnost, tak ať ji využiju, tak asi celé prázdniny budu trávit v Německu na praxi no. Nebude žádné moře, žádná Francie a podobně.
Taky jsem se rozhodnutá už o výšce a to ještě nejsem ani v maturitním ročníku :D Ale nakonec na výšku půjdu no. Další tři roky po matuře ve škole ještě vydržím. Budu si dávat na jednu školu 3 přihlášky, protože tam mají 3 obory, které by se mi líbily, ale jeden chci nejvíc no :D Tak doufám, že mě vezmou, ale na to mám ještě času dost, abych se stresovala tím, co bude příští rok :)
Jinak se u mě skoro nic neděje a na nic nemám náladu v poslední době. pořád se nudím a nedokážu se zabavit -_- Doufám, že jste na tom líp jak já!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 †SuicidePsychoMonstrum† †SuicidePsychoMonstrum† | Web | 27. února 2013 v 12:23 | Reagovat

Celé prázdniny v Německu?? Zlato tk to tam fakt jeď na těch 8 týdnů!! :)

2 Kess Kess | Web | 28. února 2013 v 14:56 | Reagovat

určite jed :) kdybych měla možnost tak taky vycestuju ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama