Březen 2013

Velikonoce

31. března 2013 v 19:39 | Ame |  Fotky
Když jsou ty Velikonoce :) Barvila jsem vajíčka :)

Before I Die 0.2

29. března 2013 v 11:30 | Ame |  Before I Die
^^ Je to hodně málo pravděpodobné no, ale chtěla bych to zažít :')

B - Batohy

27. března 2013 v 19:29 | Ame |  Moje názory
Já osobně dávám přednost taškám než batohům. Batoh je možná dá se říct pohodlější, ale také lepší pro zloděje například v autobuse, obchodě a podobně. Přijde mi, že tašku nebo kabelku si mohu stále lépe ohlídat.
Já nosím většinou tašky přes rameno nebo kabelky. Učení si nechávám ve škole ve skříňce, takže toho moc nenosím sebou.
Nedávno jsem měla, ale období batohů, když jsem nic jiného nenosila než batohy :D Taky mě nebolely tolik záda a rameno od tašky, protože často, když jdu ze školy i něco nakoupím a všechno cpu do tašky :D Přijde mi to pořád lepší jak nosit ty igelitové tašky pořád.

Batohy mám doma asi 3 a tašek hromadu. Takže já jsem více taškový typ než batohový :)
A jak jste na tom vy? Dáváte přednost batohům nebo taškám (kabelkám)

Rozhodnutí + co se děje

24. března 2013 v 19:09 | Ame |  Diary
Rozhodla jsem se v blogu dále pokračovat a chci změnit trochu přístup k němu. Tak moc ho neřešit a dávat články kdy budu chtít a ne skoro každý den jako to bylo teď. Taky záleží na vaší aktivitě tady. Je jasné, že když tu bude u článků víc komentářů budu mít chuť více psát než když tu žádné komentáře nebudou.
Jinak co se dělo u mě v poslední době. Nějak mě bere žaludek skoro po všem, co s ním. Na jeden den to třeba přestane a pak zase další den něco sním a zase mě bolí. Nevím, co s tím a doufám, že to zase přejde.
Také mám šitou ruku. Při hraní s jedním mím psem mě kousl. Sice to není úplně na skrz jen více stiskl, ale na šití to bylo no. Jen chci tu upřesnit, že to byla náhoda, že se to stalo. Není agresivní ani nic podobného, abyste si nemysleli.
Taky mám v poslední době strašné změny nálad. Pořád depky z každé maličkosti a nevím co s tím. Ještě, že kluci z TH dávají na oficiálky tak úžasné fotky, hlavně Bill tady a zvedne mi to vždycky náladu a vykouzlí úsměv na tváři. Stejně jako fotky z app a hlavně animace z DSDS <3
Jo a mám chuť se vykašlat teď na ty 3 dny školy, protože 2 dny za sebou mít na 7 a ve středu 4 hodiny literatury za sebou? -_- Jako sorry, ale to nedávám..

Co vy? Jak jste na tom? Doufám, že lépe jak já ;)


Anketka!!

21. března 2013 v 18:49 | Ame
Je tu taková anketa, protože bych chtěla znát váš názor. Pořád se rozmýšlím, co s blogem dál a strašně mě těší vaše komentáře, co mi tu píšete <3

Do ankety jsem dala to, co tu nejvíce přibývá nebo co tu je na blogu dlouho. Samozřejmě je tu spousta dalších rubrik, tak prosím abyste se tu porozhlédli, pokud tu jste třeba poprvé a napsali mi, co se vám líbí nejvíce, co vás nejvíc zajímá!! :)

Mám chuť smazat blog -_-

19. března 2013 v 11:29 | Ame |  Diary
Říkám si jestli má cenu jsem vůbec ještě psát. Návštěvnost klesla o více jak polovinu a fakt mě naba
ví vymýšlet a psát články jen tak. Komentáře občas skoro žádné.
V posledních dnech dost přemýšlím o tom, že blog smažu a budu mít klid. Žádné nerovávní s malým číslem v náštěvnosti, žádné komentování jiných blogů a budu víc času na jiné věci místo psaní článků.
Je jen na vás jak s mým blogem rozhodnete..

B - Blázni

17. března 2013 v 11:59 | Ame |  Moje názory

Ráda bych tohle téma trochu odlehčila a nemluvila o bláznech těch skutečných, tedy o nemocný lidech, ale o tom druhém významu což lidi hodně říkají a to, že jsou například do nečeho blázen.
Řekla bych, že každý člověk má něco, do čeho je blázen. Já osobně jsem blázen do spousty věcí a myslím si, že kdybych tu měla všechno vyjmenovat, tak tu jsem ještě zítra :D

Taky se říká, že je člověk blázen proto, že se tak chová. Dělá neobvyklé věci a prostě si život svým určitým způsobem užívá, což takové lidi obdivují i když já když si pustím přes celý barák písničky a skáču po posteli jak šílená a říkám tomu, že je to tanec si taky jak blázen připadám a určitě bych tam připadala i lidem, kteří by mě viděli (což se naštěstí ještě nikomu nepoštěstilo :D)

Také jsem si teď v tomto smyslu vzpomněla na hru z Partičky z názvem blázni. Určitě ji skoro každý zná. V té hře jde o to, že jeden hádá a ostatní na nějaký signál začnou něco dělat, tedy se chovají jak blázni a ten kdo hádá musí přijít, co dělá a co je spouštěčem :D Což někdy fakt pobaví, celkově jako partička, ale to jsem už trochu odbočila :)

Tak abych řekla něco na závěr. V každém z nás je kus blázna :P

Before I Die 0.1 - Splněné!!

16. března 2013 v 11:39 | Ame |  Before I Die
Rozhodla jsem se, že sem budu dávat i to, co jsem si už v životě splnila :)
A jsem s ním přes 3 roky ^^