Červen 2013


Možná návrat!!

22. června 2013 v 14:50 | Ame |  Diary
Ahoj kočičáci,
ano skutečně to jsem já Ame. Stále žiju jen kašlu na blog ;D A důvodů je několik. Ten hlavní asi, že mě to už nějak nebere a taky nemám čas. Mám dvě brigády (budu straaaašně bohatá :D) takže ani toho času nemám. A když nejsem na brigádách, tak většinou chce mamka s něčím pomoct nebo uklízím a nebo hlídám Laurinku.
Co se událo za tu dobu, co jsem nepsala? To hlavní asi, že jsem prospěla s vyznamenáním ^^ A příští rok mě čeká maturitka :D takže mám už dávno prázdniny ;P Celé dva měsíce budu v Německu na praxi a strašně se tam těším jen doufám, že odjedu, protože už druhý den mi není dobře ://
Chtěla jsem s přítelem ještě někam k moři, ale asi to nevyjde, protože bychom museli od pondělí do soboty někam. O víkendu budu balit a v pondělí ráno jedu. Přítel říkal, že za mnou bude na víkendy jezdit, takže mi nejvíc budou chybět zvířecí miláčci :( Ale možná se i já nějaký víkend dostanu domů a uvidím je.
Těší mě, že i přes tu velikánskou neaktivitu sem týdně pár lidí zavítá a i kvůli tomu mi bylo líto blog úplně smazat. Obča se tu možná něco objeví. Kdo ví, třeba mě to zase chytne a články tu budou přibývat zase nějak pravidelně, ale díky nedostatku času to moc jasně nevidím a taky uvidím podle toho, jestli tu někdo blog ještě čte nebo jestli sem někdo jen omylem zavítá :D Toť prozatím vše ;)