Říjen 2013

Nemocná ://

18. října 2013 v 21:49 | Ame |  Diary
Zdraví vás unavená a nemocná Adélka, která má kolem sebe hromadu kapesníků, je protivná a buzeruje přítele ať ji přinese ten čaj a podá ji tohle a tamto a on nadšeně vše nosí :D (Já vím, nemá to se mnou lehký chudák :D ale je to miláček ^^)
Konečně pátek a zítra si snad konečně odpočinu. Měla jsem hlídat, ale asi napíšu smsku a odvolám to a pořádně se prospím a snad mi bude líp. Ráno jsem se cítila úplně děsně a těšila jsem se, až pojedu ze školy domů. Bolelo mě celé tělo a celkově jsem se cítila děsně slabá.
Štve mě, že je pořád takové teplo. Není pořád takový podzim na který jsem se těšila. Listí je sice krásně barevné, ale pořád ten podzim necítím. Miluji podzim, když prší, je šedivo, voní všude to listí a já přijdu domů, zabalím se do deky, uvařím čaj, sednu k oknu a zapálím vonnou svíčku <3 Podzim je prostě nejkrásnější období a pak ještě zima, když je sníh <3 A pak jaro, když začne všechno kvést a všechno voní (nejlepší pro moji alergii :D).
Chtěla bych taky nějaký den jít někam s Kristýnkou. Akorát je pořád v práci až do odpoledne, ale teď úterky a čtvrtky bude v práci končit brzy ráno. Bude tam jen asi 2 hodiny, takže kolem 9 půjde domů, takže to vidím na zátah školy a nákupy <3 :D Akorát to chudák ještě neví, ale nevadí. Ona si to určitě přečte :D

Jinak máte už nějaké dárky na vánoce nebo to necháváte na poslední chvíli? :D


Pixelky - Zvířátka

10. října 2013 v 22:39 | Ame |  Pixelky
Po dlouhé době jsem si sedla ke "grafice" a vytvořila jsem jednoduché pixelky (asi to jsou pixelky :D) zvířátek. Docela jsem se u toho odreagovala od školy a všeho okolo, jinak by mi asi už hráblo.


Při kopírování nevydávej za své a vždy uveď zdroj!!