Comeback?

30. listopadu 2014 v 13:22 | Ame |  Diary
Musím říct, že je to velice divný pocit sem zase psát. Poslední příspěvek tu byl více než před rokem a za tu dobu se dá říct nic moc nedělo. Přítele mám stejného (:D) jen jsem přišla o jednoho pejska, bohužel.. Ale máme nového. Momentálně jsem v Německu, kde pracuji. Neudělala jsem maturita (jsem prostě kráva :D) tak jsem se přesunula sem. Mám tu kamarádku, takže pracuji u nich v pekárně a docela mě to i baví. Peníze sice nic moc, když si to přepočítám, ale když si vezmu, že mám k tomu jídlo a ubytování zadarmo jsem spokojená.
Konečně nastal můj nejoblíbenější časový úsek v roce a to advent ^^ Já to tak miluju!! Ty vůně, ozdoby, pohoda, cukroví, stromečky a hlavně ta atmosféra!!
Mám v plánu tu asi přidávat zase pravidelně, ale kdo ví jak to se mnou zase dopadne :D Lenost je většinou větší než já, ale jeden čas to tu docela žilo a přijde mi škoda to jen tak všechno zahodit. Možná rozjedu nějakou spolupráci, ale uvidíme jak to půjde.
A co? Jak se připravujete na Vánoce? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Enne Lucy Enne | Web | 30. listopadu 2014 v 20:58 | Reagovat

Konečně nastal můj nejoblíbenější časový úsek v roce a to advent ^^ Já to tak miluju!! Ty vůně, ozdoby, pohoda, cukroví, stromečky a hlavně ta atmosféra!! // jako bys mi mluvila z duše ségra :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama