Prosinec 2014

C-Chat

2. prosince 2014 v 19:59 | Ame |  Moje názory
Myslím, že toto slovo je známo úplně každému. Snad každý, kdo ovládá počítat, tak chatuje skoro každý den. Stačí konverzace například na Facebooku a už je to chat. Existuje několik stránek, kde chatovat můžete, ale na jedno nezapomínejte! Nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně, takže opatrně s tím, co danému člověku o sobě vypravíte.
Já osobně v poslední době začala zase chodit na lide.cz. sice tam chat jako takový už zrušili, ale stále mi píše plno lidí (kluků) s kterými si píši, tedy chatuji. Někteří jsou prostě, no jak to říct? Zkrátka lol (:D) a dá se s nimi sotva bavit, ale občas se tam objeví i někdo, s kým se dá tak normálně bavit aniž by po vás chtěl sex nebo něco takového :D
Chat má ale i pozitivní stránky. Můžete poznat plno skvělých lidiček. Já tak třeba poznala svoji sestřičku (mimochodem má dneska narozeniny, takže ještě jednou všechno nejlepší ^^ :D).
Je fajn, že existuji i chaty podle vašich zájmů, takže narazíte na spoustu lidí se stejným zájmem jako máte vy a je to taková komunita, do které patříte.
Poznala jsem stašně moc lidí, přes chaty a bohužel to s málokterým vydrželo, což mi přijde škoda, protože v tu dobu jsem si s nimi dost rozumněla a pak to nějak náhle z ničeho nic přestalo. Ale lidi odcházejí a přicházejí zase nový. Asi to k tomu patří, ale jednou za čas narazíte na někoho, kdo vám strašně moc přitostne k srdci a za to, to prostě stojí <3